Starobylý interiér

Starobylý interiér
Starobylý interiér
Starobylý interiér
Starobylý interiér
Starobylý interiér
Starobylý interiér
Starobylý interiér
Starobylý interiér
Starobylý interiér
Starobylý interiér

Veškerá inscenace je výtvarným celkem naší aktivní výtvarnice, scénografky a pedagožky Ivety Stodůlkové-Krejčí, která pečuje o jedinečnost a malebnost našich aranžovaných zákoutí včetně ručně malovaných pláten. V současné době rozvíjí náš projekt „Zážitkové focení“. Pozadí „Starobylý interiér“ jsme použili pro projekt podporující konvenční i nekonvenční přístup k významné životní události, svatebnímu dni. Doposud bylo a stále je výsadou sezdaných svatebních párů zvěčnit nádheru a slavnostnost tohoto dne ve fotografii. Svatební fotografie jsou fenoménem mapujícím celé rodové historie, jsou dobovým svědectvím životů našich předků a osobním pokladem nás samotných. Je to výjmečná životní událost, které se v našem fotoateliéru s velikou úctou věnujeme. V duchu starobylých aranžovaných zákoutí tvoříme atmosféru odkazující k historii, tradici nesoucí výjmečnost a vážnost tohoto okamžiku. Každému sezdanému páru tvoříme pózy tzv."na míru". Režie tvoření pozic, záběrů, je naším úkolem a vychází z individuálního nacítění se na daný pár, vnímání individuality a odlišností.

Souběžně s tradičními svatebními páry se však stále více objevují i ty, které svazek manželství ze svého života vytěsňují. Váhu a hodnotu svého vztahu však vnímají v plné zodpovědnosti jako páry sezdané. I jim bychom chtěli prostřednictvím fotografie nabídnout možnost zvěčnit sebe coby ženicha a nevěstu na památku sobě i jejich blízkým. Všichni pak budou moci alespoň obrazově zažít tuto společenskou událost s vámi. Toužíte-li proměnit se na pár chvil v nevěstu a ženicha coby symboly pevného svazku, se vší úctou vám takové slavnostní okamžiky v našem fotoateliéru přiipravíme.

( pro tuto událost je možné využít i naše kostýmy )

Focení Vašeho slavnostního dne trvá cca 2 hod a odnesete si nejen 20-30 upravených fotografií na CD + zpracovaných u nás na minilabu ve formátu 15x21, ale odejdete s pocitem hezky strávených okamžiků v netradičním prostředí.

ceník