Proč vzniklo Zážitkové focení pro školy a školky?

Na školní foto jsme se začali specializovat na jaře roku 2015. Projekt "Zážitkové focení pro školy a školky" vznikl z nespokojenosti výtvarnice a pedagožky, maminky dvou malých dětí, s fotografiemi, které nosily její děti ze školky.

Na podzim roku 2014 malířka zatoužila změnit komerční způsob focení za focení, které by bylo pro děti skutečným zážitkem a foto pozadí u kterého se děti fotí měla výtvarnou hodnotu. Oslovila nás s nabídkou spolupráce a namalovala pro náš ateliér krásné zimní zákoutí, které doplnila rekvizitami a kostýmy doplňujícími atmosféru staročeských Vánoc

Ihned začalo premiérové focení v našem ateliéru, dětských centrech "Človíčkov" a v prvních školkách, kde tvořiví pedagogové změnu rádi přivítali. Po prvních dobrých zkušenostech jsme na jaře r.2015 začali tento projekt nabízet do školek spolu s další úspěšnou tvorbou - tentokrát pro školní třídy - Pastelky.

Jelikož je to něco zcela jiného, než se celé roky ve školkách nabízelo, poptávka začala růst a naše výtvarnice začala tvořit další projekty... Během 1 roku vytvořila nabídku, která určitě uspokojí i ty nejnáročnější tvořivé pedagogy. A na každý rok pro vás připravuje nová překvapení.